V64 Halmstad – starka spikar i avslutningen!
Fredagskvällen är nära och det betyder V64 och ikväll tar Halmstad hand om tävlingarna och det är en spännande omgång att se fram emot.
Flera av våra spelläggare har lagt upp sina preliminära rader så gå in och kika på hur dom byggt upp sina system – och vill ni hade några spelidéer så kommer Timpas material här.
TRAVHULIGANENS V64-TIPS HALMSTAD FREDAG 16 OKTOBER
📍 Om Halmstad
Banlängd: 1 000 m
Banbredd (publiksida): 23 m
Banbredd (bortre långsida): 23 m
Upploppets längd: 203 m
Vinklad startbilsvinge: Nej
🎤 OMGÅNGSINTERVJUN 🎤
V64-1: 7 Global Election – Markus Waldmüller
– Hon var jättefin senast, kanske det bästa jag känt henne någonsin och nu börjar hon verkligen komma igång efter sitt långa uppehåll där hon hade lite skadebekymmer. Hade jag fått önska spår hade jag tagit springspår och hon är snabb ut och lätt att ladda, det vore väldigt spännande att se henne i ledningen och jag tycker att uppgiften ser jättebra ut faktiskt. Inga ändringar, säger Markus Waldmüller.
🥇 ENSAM PÅ KUPONGEN 🥇
V64-5: 11 Have A Drink On Me
💥 KOMPLETTERANDE 💥
V64-6: 5 Eye To Eye
💣 SKRÄLLDUON 💣
V64-1: 2 Tactical Lady
V64-2: 10 Timoka P.J.
⭐ HULIGANETTORNA ⭐
1️⃣ – 7 Global Election
2️⃣ – 8 Aegon J.W.
3️⃣ – 8 Humanity Pellini
4️⃣ – 4 Kenobi Mearas
5️⃣ – 11 Have A Drink On Me
6️⃣ – 5 Eye To Eye
🐾 HULIGANDUBBELN 🐾
DD-1: 11 Have A Drink On Me
DD-2: 5 Eye To Eye
1 rad x 200kr = 200kr
Första V64-start är kl.19.30 och vi lirar även V4 med start kl.20.14
Lycka till med liren!