Mot nya vinster! 💾

Mölndals travbana Åby bjuder pĂ„ finfina V75-tĂ€vlingar och vi önskar sĂ„klart att vĂ€dergudarna Ă€r pĂ„ deras soligaste humör, Ă€ven om prognosen ger vid handen att det blir ihĂ„llande regn. 

NÄja, oavsett vÀder ska jag försöka upprepa förra lördagens tipskvalitet, dÄ 4 av mina 5 lag nÄdde hela vÀgen till full pott. Okej, det var beskedlig utdelning, men jag kÀnner mig nöjd med att jag i mÄngt och mycket lÀt Wittgenstein och Invisible Sun skapa stommen i mina system.

Den givna spiken blir 5 Hankypanky Pinkman i V75-1 och stÀller inte underlaget till det för honom sÄ tror jag han vinner detta frÄn dödens om det skulle behövas. Enda riktiga motbudet Àr 9 Kingslayer Pellini, men jag tror inte att den rÄr pÄ min spik.

I V75-4 hittar jag ett drag som jag tror att mÄnga dissar nu eftersom den kommer köras av trÀnaren Peter Arnqvist och inte Johan Untersteiner och det Àr 6 Tuppen. Den har verkligen imponerat pÄ mig och Àr nu anmÀld med bike och slÄr det vÀl ut kan det bli tredje raka segern.

V75-7 Ă€r Åbys Stora Pris med 1,5 miljoner till vinnaren. Loppet kĂ€nns öppet och nĂ€r jag ögnade igenom loppet första gĂ„ngen fick jag en bra kĂ€nsla för 4 Power sĂ„ den kommer definitivt med pĂ„ systemen, men det kan nog vara vĂ€rt att ha mĂ„nga streck i detta lopp.

⭐⭐⭐SUNDVALLS SPIKFRIA⭐⭐⭐
⭐⭐⭐SUNDVALLS SKRÄLLIS⭐⭐⭐
⭐⭐⭐SUNDVALLS SINGELSPIK⭐⭐⭐
⭐⭐⭐SUNDVALLS FEMETTA⭐⭐⭐
⭐HÀr hittar du samtliga V75-lag⭐
  • Dela sidan

VÄra andelsspel

VĂ€lkomna till lagen!

Med Köpandel kan du vara med och spela tillsammans med landets frÀmsta tipsters pÄ ATG:s spelformer V85, V86, GS75, V64, V4, Top 7 och Big 9. Vi har andelar frÄn 25 kronor.

Till ATG Tillsammans

Sugen pÄ andelsspel till Svenska Spel?

PÄ Överodds.se hittar du andelar till flera olika spelformer och du kan Ă€ven lĂ€gga upp ett eget system till försĂ€ljning!

Till Spela Tillsammans

V85-Semifinaler i Breeders’ Crown, det vill ni inte missa!

VĂ€ldigt favoritfyllt igĂ„r men vi tar nya tag och vilken dag vi har framför…

Travögats V85-spaning Bjerke!đŸ”„

”Travögat” Thomas Öhman har synat V85 pĂ„ Bjerke! Videotipsen och rubrikhĂ€starna Ă€r ute nu!…

V85-SvÄr omgÄng som öppnar för stora möjligheter!

Vi beger oss till Norge och nĂ€rmare bestĂ€mt Bjerke för helgens V85 omgĂ„ng Vi…

GS75-En intressant och spelvÀrd omgÄng!

Linus Erikssons ger sin bĂ€sta och skarpa tips inför kvĂ€llens intressanta omgĂ„ng pĂ„ GS75…

V64 Åby – HĂ€r kan jackpotten ge extra klirr i kassan!

Inför kvĂ€llen har vi en spĂ€nnande V64-omgĂ„ng med jackpot att se fram emot! Linus…

Har du frÄgor eller synpunkter, kontakta info@trmedia.se

Spel frĂ„n Svenska Spel Sport & Casino AB samt AB Trav och Galopp. ÅldersgrĂ€ns 18 Ă„r.

Vill du ha koll pÄ ditt spelande?
Stödlinjen, www.stodlinjen.se, 020-819 100
Spelpaus, www.spelpaus.se
Spelfriheten, www.spelfriheten.se

Köpandel Àr en del av TR Media
Integritetspolicy | TillgÀnglighet