Tre snabba!

Vi har tagit pulsen på Göran Nolander inför kvällens V64-omgång.

Solvalla bjuder på fina V64-lopp under tisdagskvällen och det finns några fina drag som kanske leder till seger?

Omgångens bästa spik tycker jag 1 Immortal Doc är i avdelning fem, autostart i ett treåringslopp. Carl-Johan Jepson upp på en häst som kan hålla ledningen är lockande och Immortal Doc fås ses som en topphäst i kullen. Just det att den endast är tre år är väl en osäker pusselbit, men en bra chansspik är det som mycket väl kan sitta.

Mest överspelad tycker jag 11 Brasco Brodde i avdelning två är, trots Örjan upp, gör läget och segerviljan på hästen att det finns fler negativa faktorer än positiva.

Omgångens skrällar hittar jag i avdelningarna tre och fyra. 1 Don´t Catch Me med Erik Adielsson i avdelning tre har läget och har sett fin ut trots galoppen senast. Tror hästen kan göra en bra prestation och överraska till seger. 1 Lucky Flevo med Peter Sadel har också läget i avdelning fyra. Åter efter strykning, antingen lucka till slut, troligaste scenariot, eller spets och slut för vinst? Vi får se. 

Önskar er en bra tisdag och häng gärna med på systemen. Mvh Göran

⭐⭐⭐TIPSDAGS.SE - LILLEN⭐⭐⭐
⭐⭐⭐TIPSDAGS.SE - MOT MÅNEN⭐⭐⭐
  • Dela sidan

Våra andelsspel

Välkomna till lagen!

Med Köpandel kan du vara med och spela tillsammans med landets främsta tipsters på ATG:s spelformer V85, V86, GS75, V64, V4, Top 7 och Big 9. Vi har andelar från 25 kronor.

Till ATG Tillsammans

Sugen på andelsspel till Svenska Spel?

På Överodds.se hittar du andelar till flera olika spelformer och du kan även lägga upp ett eget system till försäljning!

Till Spela Tillsammans

V85-Semifinaler i Breeders’ Crown, det vill ni inte missa!

Väldigt favoritfyllt igår men vi tar nya tag och vilken dag vi har framför…

Travögats V85-spaning Bjerke!🔥

”Travögat” Thomas Öhman har synat V85 på Bjerke! Videotipsen och rubrikhästarna är ute nu!…

V85-Svår omgång som öppnar för stora möjligheter!

Vi beger oss till Norge och närmare bestämt Bjerke för helgens V85 omgång Vi…

GS75-En intressant och spelvärd omgång!

Linus Erikssons ger sin bästa och skarpa tips inför kvällens intressanta omgång på GS75…

V64 Åby – Här kan jackpotten ge extra klirr i kassan!

Inför kvällen har vi en spännande V64-omgång med jackpot att se fram emot! Linus…

Har du frågor eller synpunkter, kontakta info@trmedia.se

Spel från Svenska Spel Sport & Casino AB samt AB Trav och Galopp. Åldersgräns 18 år.

Vill du ha koll på ditt spelande?
Stödlinjen, www.stodlinjen.se, 020-819 100
Spelpaus, www.spelpaus.se
Spelfriheten, www.spelfriheten.se

Köpandel är en del av TR Media
Integritetspolicy | Tillgänglighet